FAQ

Delikatne wibracje / oscylacje, niesłyszalne, niewidoczne i niewyczuwalne.
Nie. Ultradźwięki generowane przez Mira-Skin to miękkie ultradźwięki. Ultradźwięki od wielu lat są bezpiecznie stosowane w medycynie i kosmetyce profesjonalnej. Mira-Skin to ultrasonografia o niezwykle wysokiej jakości za jedyne 350 USD. Może być stosowany zarówno w domu, jak iw profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Mira-Skin wykorzystuje delikatne ultradźwięki, aby substancje czynne przenikały pod powierzchnię skóry i stymulowały procesy metaboliczne. To ultradźwięki jest delikatne i nieszkodliwe. Ultradźwięki zapewniają delikatny mikromasaż, wspomagają metabolizm skóry i transport limfatyczny oraz syntezę kolagenu i elastyny.
Ultradźwięki są w stanie rozszerzyć komórki skóry i otworzyć pory. Skuteczne i żywotne składniki odżywcze wykonane z wysokiej jakości kosmetyków przeciwstarzeniowych lub innych składników aktywnych nie zalegają już na najwyższej warstwie skóry, ale wnikają w najgłębsze warstwy skóry. Ultradźwięki wspomagają uwalnianie składników aktywnych i stymulują metabolizm skóry. Zapewnia wzmocnienie działania składników przeciwstarzeniowych w Twoich ulubionych produktach do pielęgnacji skóry. Mira-Skin jest delikatna, nieinwazyjna i odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Z Mira-Skin możesz mieć luksus zabiegu SPA w swoim domu! Regularne stosowanie Mira-Skin da najlepsze efekty w zaledwie 5 minut. Przebadane i potwierdzone klinicznie: serum hialuronowe Mira-Skin i ultradźwięki ... + redukuje zmarszczki o prawie 28% + poprawia nawilżenie skóry o 33% + poprawia elastyczność skóry o prawie 20% + zmiękcza skórę o 30% Jak działa Mira-Skin Ultradźwięki - Obejrzyj nasz film: Mira-Skin Ultrasound (z przodu lub na naszym międzynarodowym kanale YouTube Techmira)
Tak i nie. Do transmisji fal ultradźwiękowych do skóry wymagane jest odpowiednie medium transmisyjne. - Żel do USG Mira-Skin jest idealny. Jest wzbogacony o dodatkowe składniki aktywne i wchodzi w zakres dostawy. - Alternatywnie maska ​​biocelulozowa Mira-Skin może służyć jako przekaźnik fal: założyć maskę, a następnie zastosować ultradźwięki. Żadnego leczenia bez medium transmisyjnego! Głowica urządzenia musi delikatnie przesuwać się po skórze. Z jednej strony jest to nieprzyjemne. Z drugiej strony drgania nie mogą być przenoszone na skórę i są nieskuteczne.
Nie używaj kosmetyków z nanocząsteczkami Nie używaj kosmetyków z enzymami Nie używaj olejków eterycznych Nie używaj kwasów owocowych
Od końca dwudziestego roku życia skóra odmładza się. Wyzwalane między innymi. W wyniku degradacji włókien kolagenowych i naturalnej utraty kwasu hialuronowego skóra traci ogólną elastyczność. Proces ten prowadzi do narastania i pogłębiania zmarszczek wraz z wiekiem. Mira-Skin tworzy remedium: Mira-Skin Ultrasound: Delikatne wibracje ultradźwięków otwierają drogi transportu do skóry. W ten sposób ultradźwięki pozwalają substancjom aktywnym przeniknąć do najgłębszych warstw skóry. Ponadto poprawia ukrwienie i dopływ tlenu / składników odżywczych do skóry, zwiększa jej zdolności regeneracyjne, stymuluje syntezę kolagenu. Widoczne efekty: piękna, młodziej wyglądająca skóra. Mira-Skin to nieinwazyjny sposób na usuwanie drobnych linii i zmarszczek w celu uzyskania młodszego wyglądu.
Zabieg ultradźwiękowy jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Jest jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. NIE NALEŻY używać aparatu USG w następujący sposób: Na krtani. Ponad dziesięć minut na raz. Dłuższe stosowanie prowadzi do rozluźnienia mięśni i tkanek. Zabieg ultradźwiękowy zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu. Nadużywanie może mieć negatywne skutki. Na otwartych ranach lub zakażonych miejscach skóry. Jeśli masz gorączkę i / lub infekcję. Jeśli masz nowotwory złośliwe w obszarach ciała z zaburzeniami krążenia. Jeśli masz choroby naczyniowe (zakrzepica, żylaki). Jeśli masz rozrusznik serca, choroby tętnic wieńcowych lub zaburzenia rytmu serca. Jeśli jesteś w ciąży. U dzieci poniżej 18 roku życia. Uwaga: Jeśli jesteś obecnie leczony przez lekarza z powodu chorób skóry, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem Mira-Skin.
Jest film pokazujący, jak korzystać z USG Mira-Skin. Możesz go znaleźć na naszym kanale Techmira-International na YouTube.
Dla wyjaśnienia: Serum to rodzaj kategorii produktów kosmetycznych. Serum jest zwykle bardziej wodniste niż płyn, krem ​​do twarzy, maska ​​lub balsam. Formy dawkowania to ampułki lub dozowniki. Ze względu na wysoką zawartość wilgoci, serum dobrze nadaje się do wprowadzania za pomocą ultradźwięków. Możesz użyć dowolnego serum, które nie zawiera składników wymienionych na odwrocie.
Wbrew nazwie, kwas hialuronowy (z greckiego „hyalos” = witaminy) jest produktem naturalnym, który nie jest szkodliwy. Jest wytwarzany przez sam organizm i znajduje się w całym organizmie, z czego ponad 50% w skórze. Stanowi podstawę jędrnej i elastycznej skóry. Cząsteczka kwasu hialuronowego może wiązać duże ilości wody (do 1000 razy większej od własnej masy). Kwas hialuronowy zapewnia optymalne nawilżenie i jędrność skóry oraz spłyca zmarszczki. Amortyzuje skórę, wspiera włókna kolagenu i elastyny, a nawet wyłapuje wolne rodniki. Ostatecznie prowadzi do jędrnej skóry, gładkiej cery i elastyczności.
Serum hialuronowe Mira-Skin nakładaj codziennie po oczyszczeniu skóry. Delikatnie nałóż serum na skórę i delikatnie i równomiernie rozprowadź na twarzy i szyi, wykonując ruchy do góry i na zewnątrz. Po wchłonięciu nałóż swój ulubiony produkt do pielęgnacji skóry twarzy. Serum hialuronowe Mira-Skin można stosować do wszystkich zdrowych typów skóry. Zapewnia maksymalne rezultaty w połączeniu z urządzeniem Mira-Skin Ultrasound.
Szacowana żywotność produktu to + 5 lat.
NEWSLETTER